🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Greenwith Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Greenwith |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Denim, Sage, Peach, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $89.00
Greenwith Premium Wool Rug - Clearance—
$89.00
More Images







Greenwith Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Greenwith |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Denim, Sage, Peach, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Greenwith |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Denim, Sage, Peach, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |























