🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Greenleaf Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenleaf |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Gray, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Greenleaf Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Greenleaf Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenleaf |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Gray, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Greenleaf |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Blue, Gray, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.47" |























