🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Greenbank Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenbank |
|---|---|
| Colors: | Green, Medium Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Seagrass |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Greenbank Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Greenbank Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenbank |
|---|---|
| Colors: | Green, Medium Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Seagrass |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Greenbank |
|---|---|
| Colors: | Green, Medium Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Cotton, 50% Seagrass |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























