🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Greenbackvile Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenbackvile |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Greenbackvile Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Greenbackvile Area Rug - Clearance
| Collection: | Greenbackvile |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Greenbackvile |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























