🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gray Malilipot Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Malilipot |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Gray Malilipot Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Gray Malilipot Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Malilipot |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Malilipot |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |























