🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Grapeview Luxe Fringe Rug - Clearance
| Collection: | Grapeview |
|---|---|
| Colors: | Teal, Gray, Tan, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Grapeview Luxe Fringe Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images














Grapeview Luxe Fringe Rug - Clearance
| Collection: | Grapeview |
|---|---|
| Colors: | Teal, Gray, Tan, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Grapeview |
|---|---|
| Colors: | Teal, Gray, Tan, Medium Gray, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |























