🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Grangeville Area Rug - Clearance
| Collection: | Grangeville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Purple |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Grangeville Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images



Grangeville Area Rug - Clearance
| Collection: | Grangeville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Purple |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Grangeville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Purple |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























