🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Granby Area Rug - Clearance
| Collection: | Granby |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Pale Blue, Pink, Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Granby Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images





Granby Area Rug - Clearance
| Collection: | Granby |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Pale Blue, Pink, Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Granby |
|---|---|
| Colors: | Olive, Blue, Pale Blue, Pink, Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























