🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gosnells Light Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Gosnells |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $39.00
Gosnells Light Gray Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images









Gosnells Light Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Gosnells |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gosnells |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























