🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gorou Pink Area Rug - Clearance
| Collection: | Gorou |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Pink, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Gorou Pink Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Gorou Pink Area Rug - Clearance
| Collection: | Gorou |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Pink, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gorou |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Pink, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























