
Gormania Area Rug - Promo
| Collection: | Gormania |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Original: $99.00
-70%$99.00
$29.70More Images






Gormania Area Rug - Promo
| Collection: | Gormania |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gormania |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























