🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gonzaga Premium Rug - Clearance
| Collection: | Gonzaga |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Dark Red, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Gonzaga Premium Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images










Gonzaga Premium Rug - Clearance
| Collection: | Gonzaga |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Dark Red, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gonzaga |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Dark Red, Sky Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
| Fringe Length: | 1" |























