🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gonvick Area Rug - Clearance
| Collection: | Gonvick |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Gonvick Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Gonvick Area Rug - Clearance
| Collection: | Gonvick |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gonvick |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























