🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gomez Area Rug
| Collection: | Gomez |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Gomez Area Rug—
$49.00
$14.70More Images




Gomez Area Rug
| Collection: | Gomez |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gomez |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |























