🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Glenmont Jute Rug - Clearance
| Collection: | Glenmont |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Tan, Rust, Teal, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
| Fringe Length: | 1.8" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Glenmont Jute Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images


Glenmont Jute Rug - Clearance
| Collection: | Glenmont |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Tan, Rust, Teal, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
| Fringe Length: | 1.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glenmont |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Tan, Rust, Teal, Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.23" |
| Fringe Length: | 1.8" |























