🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Glastonbury Gray&White Trellis Wool&Cotton Area Rug - Clearance
| Collection: | Glastonbury |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Glastonbury Gray&White Trellis Wool&Cotton Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images
















Glastonbury Gray&White Trellis Wool&Cotton Area Rug - Clearance
| Collection: | Glastonbury |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glastonbury |
|---|---|
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |























