🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Glapwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Glapwell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
$155.70
Original: $519.00
-70%Glapwell Area Rug - Clearance—
$519.00
$155.70More Images




Glapwell Area Rug - Clearance
| Collection: | Glapwell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glapwell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























