🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Glain Gray & Brown Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Glain Gray & Brown Marble Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Glain Gray & Brown Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























