🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Glain Gray & Blue Marble Area Rug
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $189.00
Glain Gray & Blue Marble Area Rug—
$189.00
More Images





Glain Gray & Blue Marble Area Rug
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glain |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Medium Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























