🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Girraween Premium Rug - Clearance
| Collection: | Girraween |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $89.00
Girraween Premium Rug - Clearance—
$89.00
More Images




Girraween Premium Rug - Clearance
| Collection: | Girraween |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Girraween |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.06" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























