🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ginter Handmade Beige Wool Rug - Clearance
| Collection: | Ginter |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Ginter Handmade Beige Wool Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images










Ginter Handmade Beige Wool Rug - Clearance
| Collection: | Ginter |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ginter |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























