🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gile Runner - Clearance
| Collection: | Gile |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Gile Runner - Clearance—
$69.00
$20.70More Images




Gile Runner - Clearance
| Collection: | Gile |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gile |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |























