🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Geographe Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Geographe |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Geographe Indoor & Outdoor Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Geographe Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Geographe |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Geographe |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Gray, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 2" |























