🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Genet Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Genet |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Genet Blue Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images




Genet Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Genet |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Genet |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Slate Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























