🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Geneseo Carpet - Clearance
| Collection: | Geneseo |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Rust, Charcoal, Black, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Silk |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $219.00
Geneseo Carpet - Clearance—
$219.00
More Images





Geneseo Carpet - Clearance
| Collection: | Geneseo |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Rust, Charcoal, Black, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Silk |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Geneseo |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Rust, Charcoal, Black, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Silk |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























