🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gauri Gray Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Gauri |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Gauri Gray Medallion Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Gauri Gray Medallion Area Rug - Clearance
| Collection: | Gauri |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gauri |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Gray, Dark Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























