🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gauge Cream & Gray Blue Rug with Fringes
| Collection: | Gauge |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $69.00
Gauge Cream & Gray Blue Rug with Fringes—
$69.00
More Images


















Gauge Cream & Gray Blue Rug with Fringes
| Collection: | Gauge |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gauge |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























