🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gatik Area Rug - Clearance
| Collection: | Gatik |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Gatik Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Gatik Area Rug - Clearance
| Collection: | Gatik |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gatik |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |























