🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gateway Neutral Wool Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Gateway |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Gateway Neutral Wool Rug - 2x3 Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Gateway Neutral Wool Rug - 2x3 Clearance
| Collection: | Gateway |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gateway |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























