🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gassaway Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gassaway |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$125.70
Original: $419.00
-70%Gassaway Ceiling Light - Clearance—
$419.00
$125.70More Images




Gassaway Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Gassaway |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gassaway |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Gold |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 3 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























