🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Garrattsville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Garrattsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Garrattsville Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images















Garrattsville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Garrattsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Garrattsville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























