🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Garo Textured Rug with Fringes
| Collection: | Garo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Sage, Mustard, Navy, Brick Red, Sage, Olive, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Garo Textured Rug with Fringes—
$69.00
$20.70More Images







Garo Textured Rug with Fringes
| Collection: | Garo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Sage, Mustard, Navy, Brick Red, Sage, Olive, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Garo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Sage, Mustard, Navy, Brick Red, Sage, Olive, Burgundy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |























