🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gardners Area Rug
| Collection: | Gardners |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Mustard, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.62" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Gardners Area Rug—
$69.00
$20.70More Images










Gardners Area Rug
| Collection: | Gardners |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Mustard, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.62" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gardners |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Mustard, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.62" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























