🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gardner Pink Wool Tassel Rug - Clearance
| Collection: | Karumba |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Gardner Pink Wool Tassel Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Gardner Pink Wool Tassel Rug - Clearance
| Collection: | Karumba |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Karumba |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
| Fringe Length: | 6" |























