🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gantt Jute Rug - Clearance
| Collection: | Gantt |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Gantt Jute Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


Gantt Jute Rug - Clearance
| Collection: | Gantt |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gantt |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |























