
Galva Area Rug - Clearance
| Collection: | Galva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images









Galva Area Rug - Clearance
| Collection: | Galva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Galva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.26" |























