🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galliano Area Carpet - Clearance
| Collection: | Galliano |
|---|---|
| Colors: | Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Galliano Area Carpet - Clearance—
$89.00
$26.70More Images





Galliano Area Carpet - Clearance
| Collection: | Galliano |
|---|---|
| Colors: | Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Galliano |
|---|---|
| Colors: | Green, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























