🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galey Alix x Livabliss Vintage Oriental Boho Taupe/Cream Myrtle Avenue I Area Rug
| Collection: | Amondi |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Cream, Dark Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $199.00
Galey Alix x Livabliss Vintage Oriental Boho Taupe/Cream Myrtle Avenue I Area Rug—
$199.00
More Images











Galey Alix x Livabliss Vintage Oriental Boho Taupe/Cream Myrtle Avenue I Area Rug
| Collection: | Amondi |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Cream, Dark Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amondi |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Medium Gray, Cream, Dark Brown, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























