🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galey Alix Maria Elena IV Vintage Medallion Rug
| Collection: | Tavon |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red, Navy, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Galey Alix Maria Elena IV Vintage Medallion Rug—
$79.00
$23.70More Images



























Galey Alix Maria Elena IV Vintage Medallion Rug
| Collection: | Tavon |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red, Navy, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tavon |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Medium Gray, Dark Red, Navy, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























