🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galey Alix Collins Avenue V Vintage Medallion Rug
| Collection: | Anakin |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Gray, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $79.00
Galey Alix Collins Avenue V Vintage Medallion Rug—
$79.00
More Images













Galey Alix Collins Avenue V Vintage Medallion Rug
| Collection: | Anakin |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Gray, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Anakin |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Gray, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























