🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galestown Area Rug - Clearance
| Collection: | Galestown |
|---|---|
| Colors: | Green, Olive, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $44.70
Original: $149.00
-70%Galestown Area Rug - Clearance—
$149.00
$44.70More Images







Galestown Area Rug - Clearance
| Collection: | Galestown |
|---|---|
| Colors: | Green, Olive, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Galestown |
|---|---|
| Colors: | Green, Olive, Taupe, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























