🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Galesburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Galesburg |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $59.00
Galesburg Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images


Galesburg Area Rug - Clearance
| Collection: | Galesburg |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Galesburg |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























