🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Gakona High-Low Cream&Charcoal Wool Rug - Clearance
| Collection: | Chestnutridge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $49.00
Gakona High-Low Cream&Charcoal Wool Rug - Clearance—
$49.00
More Images





Gakona High-Low Cream&Charcoal Wool Rug - Clearance
| Collection: | Chestnutridge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chestnutridge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 2" |























