🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Funkstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Funkstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.3" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Funkstown Area Rug - Clearance—
$139.00
$41.70More Images



Funkstown Area Rug - Clearance
| Collection: | Funkstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Funkstown |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.3" |























