🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Frenchburg Area Rug - Promo
| Collection: | Frenchburg |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Frenchburg Area Rug - Promo—
$39.00
$11.70More Images







Frenchburg Area Rug - Promo
| Collection: | Frenchburg |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frenchburg |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























