🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Frederika Solid Dark Red Wool Shag Rug - Clearance
| Collection: | Frederika |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Frederika Solid Dark Red Wool Shag Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Frederika Solid Dark Red Wool Shag Rug - Clearance
| Collection: | Frederika |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frederika |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |























