🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Frederick Area Rug - Clearance
| Collection: | Frederick |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Frederick Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Frederick Area Rug - Clearance
| Collection: | Frederick |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.79" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frederick |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.79" |























