🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Frankville Black&White All Over Performance Rug
| Collection: | Frankville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Frankville Black&White All Over Performance Rug—
$59.00
$17.70More Images

















Frankville Black&White All Over Performance Rug
| Collection: | Frankville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frankville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























