🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Frankston Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Frankston |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Frankston Faux Silk Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images













Frankston Faux Silk Rug - Clearance
| Collection: | Frankston |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frankston |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























