🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Foxburg Area Rug
| Collection: | Foxburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $69.00
Foxburg Area Rug—
$69.00
More Images










Foxburg Area Rug
| Collection: | Foxburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Foxburg |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























